O NÁS - VAJNORIA

Prejsť na obsah
O NÁS
Nákupné centrum Vajnoria sa nachádza v Bratislave, mestská časť Vajnory. Vajnory sa pýšia svojou bohatou históriou, osobitou krásou a zvykmi, ktoré sa tu datujú z obdobia pred približne 2.300 rokmi a až do súčasnosti sa uchovávajú a rozvíjajú. Hlavným cieľom výstavby nákupného centra v tejto lokalite bolo pokrytie bežných nákupov okolitým rodinám a poskytnutie služieb pre ich uspokojenie.

Objavte čaro nakupovania v novom nákupnom centre Vajnoria, ktoré ponúka bohatú škálu obchodov a služieb pod jednou strechou. Nájdete tu všetko od drogérie, potravín, lekárne, detského oblečenia a hračiek, módy, trafiky, čistiarne, kaderníctva, stávkovej kancelárie, kníhkupectva, kvetinárstva, chuťoviek pre Vašich domácich miláčikov, cez príjemné miesta na posedenie, dobrú kávičku alebo pohár vínka s priateľmi a rodinou. Sledujte našu WEB či FB stránku, kde pravidelne nájdete všetky aktuálne informácie a zaujímavosti o aktuálnych novinkách, prebiehajúcich akciách, zľavách, alebo o podujatiach, ktoré sme si pre Vás pripravili.
Navštívte NC Vajnoria, nepremeškajte skvelé akcie pre Vás a Vašu rodinu v blízkosti domova. Pretože s nami si nakupovanie zamilujete!
OTVORENÉ
7 DNÍ V TÝŽDNI
BEZPLATNÉ
PARKOVANIE
PRAVIDELNÉ
AKCIE
PRAVIDELNÉ NOVINKY

Informácie o novinkách a zmenách v nákupnom cnetre.

Zaregistrujte si Vašu mailovú adresu a budete včas informovaný.
 SÚHLASÍM SO ZASIELANÍM NOVINIEK.
OTVÁRACIE HODINY:

TESCO  
Po - So 6.00 - 21.00
Ne 7.00 - 21.00

KINEKUS
8.00 - 20.00
KONTAKT:

OC VAJNORIA
Pri starom letisku 3/V 10763,
831 07 Bratislava
OC VAJNORIA
9.00 – 21.00 h
Návrat na obsah