PRESSPOINT - VAJNORIA

Prejsť na obsah
PRESSPOINT
rôzny sortiment
KONTAKT
(spoločná zákaznícka linka)

OTVÁRACIE HODINY
8.00 - 21.00


WEB
PRESSPOINT – Vaša najlepšia trafika v meste!

Sme hrdí na to, že našim zákazníkom ponúkame široký výber tabakových výrobkov, vrátane cigariet, cigaretových a fajkových tabakov, tabakov do vodnej fajky, žuvacích tabakov, nikotínových vrecúšok a elektronických cigariet. Domáca a zahraničná tlač vám prináša najnovšie správy a informácie z celého sveta. PRESSPOINT je miestom, kde sa stretáva vášeň pre tlač, fajčenie, darčekové predmety a doplnkové služby. Okrem toho u nás nájdete darčeky pre každú príležitosť, ako sú produkty značky ALBI, darčekové vína, suveníry, magnetky, pohľadnice, poštové známky a ďalšie. Ak hľadáte darčeky na svadbu, máme pre vás skvelé možnosti, vrátane stieracích žrebov, ktoré sú obľúbeným darom pre túto príležitosť.

V našej predajni PRESSPOINT zákazník môže vstúpiť do jedinečného humidoru, na miesto, kde sa staráme o udržanie konštantnej vlhkosti a optimálnych teplotných podmienok. Ponúkame vám v ňom viac ako 100 rôznych druhov cigár rôznych charakterov, chuti a veľkosti z celého sveta. Pravidelne organizujeme akciu nazývanú „CIGARA TÝŽDŇA“, počas ktorej si zákazníci môžu zakúpiť cigaru za zvýhodnené ceny. Táto akcia vám poskytuje skvelú príležitosť skúsiť nové cigary a objaviť ich jedinečné chute. V PRESSPOINTe veríme, že cigara a rum tvoria dokonalú kombináciu, preto sme sa rozhodli doplniť našu ponuku o výberové rumy.

PRESSPOINT nie je len predajňou, ale miestom, kde si môžete dopriať občerstvenie. Ponúkame širokú paletu sladkostí, nápojov a žuvačiek, aby sme vám spríjemnili nákupný zážitok.
Pre filmových nadšencov máme v ponuke DVD a Blu-ray filmy. Zákazníci, ktorí majú radi spoločenské hry, nájdu na našej predajni zaujímavý výber hier, ktoré prinesú hodiny zábavy s rodinou a priateľmi.
Okrem bohatého sortimentu sme sa zamerali aj na poskytovanie doplnkových služieb. V našej predajni si môžete dobíjať kredit na telefónne čísla rôznych operátorov, zakúpiť si PAYSAFECARD pre bezpečné platenie na internete a kúpiť si lístky na MHD .

Pokiaľ máte záujem o tipovanie, v PRESSPOINTe máte možnosť hrať rôzne hry, ako napríklad LOTO, KENO 10, EUROMILIÓNY, EUROJACKPOT a LOTO 5z35. Môžete vyskúšať šťastie v hre KLUB KENO, kde sa každé 4 minúty otvára príležitosť na výhru. Pre tých, ktorí preferujú okamžité výhry a zábavu, máme stieracie žreby, ktoré prinášajú okamžité napätie a možnosť vyhrať. Celý nákup aj TIPOS hry u nás môžete zaplatiť platobnou kartou v jednej platbe.

V PRESSPOINTe nájdete všetko na jedom mieste, čo znamená, že u nás môžete uspokojiť viaceré vaše potreby. Ponúkame široký sortiment produktov a služieb, aby sme vyhoveli rôznym záujmom a požiadavkám našich zákazníkov. Našou ambíciou je ponúkať zákazníkom široký sortiment, kvalitné produkty a príjemný zážitok pri nákupe. Tešíme sa na vašu návštevu v našej predajni PRESSPOINT.
OTVÁRACIE HODINY:

TESCO  
Po - So 6.00 - 21.00
Ne 7.00 - 21.00

KINEKUS
8.00 - 20.00
KONTAKT:

OC VAJNORIA
Pri starom letisku 3/V 10763,
831 07 Bratislava
OC VAJNORIA
9.00 – 21.00 h
Návrat na obsah