MOIMONDO - VAJNORIA

Prejsť na obsah
MOIMONDO
obuv
EMAIL

OTVÁRACIE HODINY
9.00 - 20.00

WEB
MoiMondo obuv je módny butik, kde nájdete obuv presne pre Vás na bežný deň, ale aj spoločenskú udalosť, ktorú môžete priamo v obchode doplniť štýlovou kabelkou či iným krásnym doplnkom. S nadšením tvoríme pre vás nové originálne kolekcie. S radosťou spolu s Vami na predajni ladíme doplnky: kabely, batohy, opasky, šatky, šály, pančuchy.

Módny butik obuvi MoiMondo sídli v Nákupom centre Vajnoria od roku 2018. Obuv MoiMondo je mladšia dcéra firmy ObuvTopky, ktorá sa pohybuje na slovenskom trhu od roku 1998. Obidve firmy sú spojené nádoby. Teda ObuvTopky má MoiMondo, značka MoiMondo je v Topkách. V každom prípade sme na trhu viac ako štvrťstoročia.

Topánky nás bavia. Je to naša práca a zároveň náš koníček. Starostlivo vyberáme od výrobcov tie najlepšie modely. Prinášame modely známych európskych značiek topánok, ako sú Caprice, Tamaris, s.Oliver, Jana, ale aj vlastnú značku MoiMondo. Spolupracujeme s kvalitnými európskymi výrobcami obuvi, v ktorých sa podieľame pri tvorbe jednotlivých modelov pre nás a výsledkom sú topánky našej značky MoiMondo.

Naše krédo je ponúkať široký výber kvalitných, módnych a zároveň i komfortných modelov topánok, ktoré spĺňajú 3K: Krása, Kvalita, Komfort.
OTVÁRACIE HODINY:

TESCO  
Po - So 6.00 - 21.00
Ne 7.00 - 21.00

KINEKUS
8.00 - 20.00
KONTAKT:

OC VAJNORIA
Pri starom letisku 3/V 10763,
831 07 Bratislava
OC VAJNORIA
9.00 – 21.00 h
Návrat na obsah