KINEKUS - VAJNORIA

Prejsť na obsah
KINEKUS
rôzny sortiment
EMAIL

OTVÁRACIE HODINY
8.00 - 20.00

WEB
Kinekus je tradičný slovenský obchod, ktorý už od roku 1991 pomáha vytvárať lepšie domácnosti, krajšie záhrady, lepšie vybavené dielne a spokojné rodiny. Prináša tak radosť z užitočných vecí pre celú rodinu za skvelé ceny.

V Kinekuse robíme všetko pre to, aby bol náš zákazník spokojný a vracal sa k nám často a rád. V maximálnej možnej miere oslovujeme slovenských a českých dodávateľov a ponúkame tak kvalitné produkty za férové ceny. Sortiment tovaru vyberáme veľmi starostlivo v duchu: „Nech vám doma chýba čokoľvek, u nás to nájdete, a to od lyžičky po stavebnú miešačku.“

Náš sortiment je rozdelený na 4 hlavné kategórie, záhrada, náradie, domácnosť a vykurovanie.

Záhrada
V Kinekuse si nájde miesto každý správny záhradkár. Nájdete tu všetko na spracovanie úrody, záhradné náradie, výbavu na pestovanie a sadenie, záhradný nábytok, kvetináče, starostlivosť o trávnik a zavlažovanie, sudy a nádoby a mnoho ďalšieho.

Dielňa
Ak potrebujete zmajstrovať niečo v garáži alebo potrebujete len pár skrutiek či klincov, ste na správnom mieste. V predajni myslíme na každého správneho kutila. Nájdete tu široký výber ručného a elektrického náradia, spojovacieho materiálu, meradiel, zámkov a kovaní a to všetko za výborné ceny a na jednom mieste.

Domácnosť
Kinekus myslí aj na ženské osadenstvo a preto ponúka najrôznejší sortiment do kuchyne a domácnosti ako napríklad tanierové sady, hrnce, kuchynské náčinie, prípravky na pečenie a varenie, ale aj najrôznejšie pomôcky do domácnosti a kuchyne. Okrem toho tu môžete nakúpiť aj všetko od poštových schránok, cez pomôcky na žehlenie a sušenie prádla až po prípravky z drogérie a podobne. Počas zimnej sezóny tu nájdete aj najrôznejší sortiment na zimnú údržbu a aby toho nebolo málo na svoje si prídu aj deti, pre ktoré tu nájdete sánky alebo boby. V lete ich zase môžete potešiť detskou hojdačkou, bazeníkom, trampolínou alebo náradím pre deti.

Vykurovanie
Poslednou kategóriu je aj vykurovanie. Okrem klasických vykurovacích zariadení na pevné palivo (krby, kachle, sporáky) máme v ponuke aj príslušenstvo, krbové náradie a dymovody.

Tešíme sa na vás v Kinekus Vajnory.
OTVÁRACIE HODINY:

TESCO  
Po - So 6.00 - 21.00
Ne 7.00 - 21.00

KINEKUS
8.00 - 20.00
KONTAKT:

OC VAJNORIA
Pri starom letisku 3/V 10763,
831 07 Bratislava
OC VAJNORIA
9.00 – 21.00 h
Návrat na obsah