KIDSWORLD - VAJNORIA

Prejsť na obsah
KIDSWORLD
viac ako hračkárstvo
KONTAKT

EMAIL

OTVÁRACIE HODINY
Pon - Pia 10.00 - 18.30
Sobota 9.00 - 17.30
(obedná prestávka 13.45 - 14.15)

WEB
KIDSWORLD Magický Svet Detí je Showroom predajňa edukačných hračiek, hier a doplnkov nami v SR distribuovaných značiek:

  • DJECO (francúzska značka z Paríža, založená v roku 1954) - nápadité až magické kreatívne a tvorivé hračky, hry a doplnky (viac ako 1700 produktov v troch základných kategóriách: hračky a hry, tvorivé umenie a životný štýl s magickými doplnkami a kúzelným sortimentom papiernictva) s jedinečnými ilustráciami, ktoré po celom svete okúzľujú malé aj veľké deti.
  • BiOBUDDi (holandská značka) - stavebnice, ktoré sú ekologickou alternatívou Lega či Dupla (výrábané pri CO² neutrálnom výrobnom procese ako 100% recyklovateľné bio-plasty z cukrovej trstiny a nie z ropy ako štandardné plasty).
  • Trybike (holandská značka) - odrážadlá s oceľovou alebo drevenou konštrukciou ocenené v roku 2018 ako víťaz Baby Innovation Award vhodné od 1 roku dieťaťa až do veku 6 rokov “rastúce" spolu s deťmi (a ľahko prerobiteľné z trojkolky na dvojkolku či naopak) vďaka jedinečnému systému nastavovania.
  • a waytoplay (holandská značka) - flexibilné “puzzle” autodráhy z bezpečnej gumoviny, ktoré charakterizuje odolnosť, ohybnosť, kombinovateľnosť, jednoduchá údržba a použiteľnosť na akomkoľvek povrchu, vnútri i vonku.

Všetky značky v našej krásnej predajni majú spoločného menovateľa: sú nielen magické, ale tiež edukačné, stimulujúce rozvoj detí a ich kreativitu, a sú vyrábané s čo najväčším rešpektom k životnému prostrediu. Mnohé hračky si u nás môžete vyskúšať a zahrať sa s nimi. Naši kolegovia Vám ochotne poradia. Celý sortiment predajne nájdete aj na e-shope KIDSWORLD Magického Sveta Detí na adrese www.kidsworld.sk.

Prídte objaviť KIDWORLD Magický Svet edukačných hračiek, hier a doplnkov stimulujúcich rozvoj malých aj veľkých, hravých aj tvorivých Detí s jedinečnou komplet ponukou Djeco, BiOBUDDi, Trybike a waytoplay na Slovensku!

Tešíme sa na Vás!
OTVÁRACIE HODINY:

TESCO  
Po - So 6.00 - 21.00
Ne 7.00 - 21.00

KINEKUS
8.00 - 20.00
KONTAKT:

OC VAJNORIA
Pri starom letisku 3/V 10763,
831 07 Bratislava
OC VAJNORIA
9.00 – 21.00 h
Návrat na obsah