DM - VAJNORIA

Prejsť na obsah
dm drogerie markt
zdravie a krása
KONTAKT

OTVÁRACIE HODINY
9.00 - 20.00

WEB
dm drogerie markt ponúka vo svojich predajniach po celom Slovensku a v e-shope mojadm.sk rozsiahly sortiment v oblasti krásy, wellnessu, starostlivosti o deti, domácnosti, sezónnych výrobkov či produktov pre zvieratá.

Dlhodobou stratégiou spoločnosti je ponúknuť ľuďom ekologické alternatívy ku konvenčným produktom a smerovať tak zákazníkov k uvedomelému nakupovaniu a správaniu sa vo vzťahu k sebe samým, ako aj k svojmu okoliu. V rámci tejto stratégie chce dm podporiť životný štýl a prístup k životu, keď ľudia dbajú o svoje zdravie, životné prostredie, osobný rozvoj, trvalo udržateľné správanie, etiku a sociálnu spravodlivosť. Zároveň predstavuje zákazníkom možnosti v rámci sortimentu, a to vo forme biopotravín, prírodnej certifikovanej kozmetiky, ekologickej drogérie, produktov lokálnej výroby, produktov z recyklovaných materiálov, produktov v recyklovateľných obaloch či zero waste produktov.

Široký výber produktov dopĺňajú aj výrobky dm značky, ktoré už majú zastúpenie v každom čiastkovom sortimente dm. Tajomstvom úspechu spoločnosti je, že svojim zákazníkom ponúka vždy niečo navyše, čím prekonáva ich očakávania. dm má pre každého tú správnu ponuku s dôrazom na jeho individualitu. Veľkej obľube sa u zákazníkov teší aj zákaznícky program active beauty, aplikácia Moja dm a služba expresného vyzdvihnutia.
OTVÁRACIE HODINY:

TESCO  
Po - So 6.00 - 21.00
Ne 7.00 - 21.00

KINEKUS
8.00 - 20.00
KONTAKT:

OC VAJNORIA
Pri starom letisku 3/V 10763,
831 07 Bratislava
OC VAJNORIA
9.00 – 21.00 h
Návrat na obsah