Raj novoročných nákupov

Raj novoročných nákupov

NC Vajnoria Vám želá ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2016, plný krásnych momentov a zážitkov s najbližšími, veľa lásky, spokojnosti, osobných úspechov, či už v práci alebo inej oblasti a nezabúdajte, že NC Vajnoria je tu vždy pre Vás.

Aj Vy máte pocit, že tento rok ubehol veľmi rýchlo?

Toľko pekných okamihov, ktoré si vždy na konci roka každý rekapituluje vo svojej mysli, aby si opäť mohol povedať, že tento rok stál za to!

Pre nás bol minulý rok významný už len vďaka tomu, že sme slávnostne otvorili nové nákupné centrum Vajnoria vo Vajnoroch a ponúkli tejto lokalite dokonalé miesto na nákupy pre celú rodinu.

Ďakujeme Vám za podporu v roku 2015, a tešíme sa, že nás pravidelne navštevujte pri rodinných nákupoch alebo na akciách ako boli Spoznaj Vajnoriu so zábavným celodenných programom, súťažami a skvelými tanečnými vystúpeniami, prípadne predvianočné bábkové divadlo Čert slúži, ktoré sme pre Vás s radosťou pripravili.

Nový rok sa nezaobíde bez predsavzatí a tým našim je, aby ste nakúpili vždy výhodne a našli všetko, čo potrebujete na jednom mieste, zabavili sa a užili si príjemne strávený čas na krásnych eventoch v našom centre a cítili sa stále tak dobre v našej spoločnosti ako doteraz.

Užívajte si aj naďalej príjemné nakupovanie u nás, kde sa z obyčajného centra stáva raj novoročných nákupov s množstvom zábavy pre malých aj veľkých návštevníkov.

Vaše Nákupné centrum Vajnoria – raj novoročných nákupov

Zdieľajte...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+