O nás

O NÁS

Nákupné centrum Vajnoria sa nachádza v Bratislave, mestská časť Vajnory. Vajnory sa pýšia svojou bohatou históriou, osobitou krásou a zvykmi, ktoré sa tu datujú z obdobia pred približne 2.300 rokmi a až do súčasnosti sa uchovávajú a rozvíjajú.

Hlavným cieľom výstavby nákupného centra v tejto lokalite bolo pokrytie bežných nákupov okolitým rodinám a poskytnutie služieb pre ich uspokojenie.

Objavte čaro nakupovania v novom nákupnom centre Vajnoria, ktoré ponúka bohatú škálu obchodov a služieb pod jednou strechou. Nájdete tu všetko od drogérie, potravín, lekárne, detského oblečenia, módy, trafiky, čistiarne, kaderníctva, stávkovej kancelárie, kníhkupectva, kvetinárstva, chuťoviek pre Vašich domácich miláčikov, cez príjemné miesta na posedenie, dobrú kávičku alebo pohár vínka s priateľmi a rodinou.

Sledujte našu WEB či FB stránku, kde pravidelne nájdete všetky aktuálne informácie a zaujímavosti o aktuálnych novinkách, prebiehajúcich akciách, zľavách, alebo o podujatiach, ktoré sme si pre Vás pripravili.

Navštívte NC Vajnoria, nepremeškajte skvelé akcie pre Vás a Vašu rodinu v blízkosti domova. Pretože s nami si nakupovanie zamilujete!

  • Otvorené 7 dní v týdžni
  • Bezplatné parkovanie
  • Pravidelné akcie pre verejnosť

Tešíme sa na Vás.
Vaše nákupné centrum Vajnoria – Raj rodinných nákupov.

Zdieľajte...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+